UPS a motorgenerátory

ats smallZáložní zdroje elektrické energie se staly neodmyslitelnou součástí našeho každodenního života.

Jedná se o systémy, které spolehlivě zabezpečí napájení Vašich důležitých spotřebičů. Určitě se Vám už někdy stalo, že jste přišli o svoji celodenní práci v počítači ve chvíli, kdy jste s tím nejméně počítali. Ať už se jednalo o rozepsaný email, excelovou tabulku, nebo o jiná důležitá firemní data.

Velkou zodpovědnost na kvalitu napájení si uvědomují provozovatelé serverů, výrobních linek, velínů a centralizovaných dispečinků.

Zálohování oběhových čerpadel výměníkových stanic a kotelen je nezbytné, zejména proto, aby nedošlo k přehřátí systému. V dnešní moderní době se záložní zdroje používají také ve spojení se systémy EPS, zabezpečení objektů, elektrických dveří apod.

Mezi nejdůležitější aplikace patří nemocniční zařízení, kde je potřebné kompletně zabezpečit zálohovanou sítí složitou lékařskou techniku na operačních sálech a specializovaných pracovištích.

Se záložními zdroji se setkáváme v každodenním životě a možná o tom ani nevíme. Nikdo z nás si nedovede představit, jak je nepříjemné uvíznout při výpadku elektrické energie mezi patry ve zhasnutém stojícím výtahu, který není vybaven záložním zdrojem. Systémy velmi výkonných zdrojů se používají také na sportovních stadionech profesionální úrovně, v obchodních domech nebo na koncertech a festivalech.

Naše firma Vám může nabídnout pomoc při výběru vhodného záložního zdroje přesně podle Vašich potřeb. Dále Vám zajistíme veškerý servis a pravidelné profylaktické prohlídky.

UPS Technik s.r.o.

Pod nemocnicí 685/6
625 00 Brno
Jihomoravský kraj

 

Servisní oddělení

vedoucí servisu
Petr Němec
tel.: +420 723 331 661
e-mail: servis@ups-technik.cz

Technická podpora

obchodní a technický manažer
Loukota Radomír
tel.: +420 723 331 661
e-mail: loukota@ups-technik.cz

Created by David Pohanka